Katalog ogłoszeń
Piękna sunia z charakterem GALA szuka dobrego domu
Gala to młodziutka sunia, ma w tej chwili dwa lata. Można więc powiedzieć, że ledwo co wyrosła z wieku szczenięcego i przechodzi okres młodzieńczego buntu ;).
Trzeba nauczyć ją zasad dobrego wychowania i na tą naukę należy poświęcić sporo uwagi. Sunia jest młoda a co za tym idzie bardzo ciekawska, wymaga nadzoru i kontroli- także szukamy domu, który nauczy ją dobrych manier i ustali zasady, które konsekwentnie będą przestrzegane. Ma cechy dominacji, ale jest też mocno zagubiona chwilowo, ustalenie dobrej relacji z przewodnikiem spowoduje, że sunia się ustabilizuje.
W tej chwili przebywa w Domu Tymczasowym. Z innymi psami dogaduje się bardzo dobrze, na koty szczeka. Sunia jest nauczona czystości, sygnalizuje potrzebę wyjścia. Potrafi zostawać sama w domu, nie niszczy.
Na smyczy chodzi dość dobrze, uwielbia spacery i szaleństwa na długiej lince.
Jak większość beagli, Gala lubi zwiedzać kuchenne blaty i sprawdzać, czy przypadkiem nie leży tam coś smacznego do jedzenia. W tej chwili Opiekunka w Domu Tymczasowym oduczyła ją zaglądania na blaty, ale w nowym domu może znów spróbować. Należy więc od samego początku kontynuować naukę i utrwalać to, czego się już nauczyła.
Gala czeka na nowy, kochający dom, w którym nie przebywają małe dzieci.
Szukamy dla niej osób cierpliwych, ale stanowczych, którzy poświęcą jej sporo uwagi i będą potrafili wychować tą rozbrykaną sunię na wspaniała towarzyszkę rodziny.
Kontakt w sprawie adopcji – Magdalena 501 714 686
Adopcję patronuje Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie.
www.beaglewpotrzebie.pl
Użytkownik: Kasia508

Wyślij pytanie (opcja tylko dla zalogowanych).
Zaloguj się lub Załóż nowe konto.