Katalog ogłoszeń
Kantownica gietarka do blach 2m do grubszej blachy Lublin Biała Podlaska Radom Kraśnik
Sprzedam ręczną mobilną giętarkę kantmaszynę przeznaczoną dla dekarzy, do warsztatów, dla ekip robiących szyby wentylacyjne, blacharzy.


Sposób wykonania giętarki, wszystkich podzespołów jest najważniejszą cechą tej maszyny,wszystkie podzespoły wykonane sa na maszynach CNC, belki są frezowane z pełnego materiału - co zapewnia dokładne wykonanie każdej nawet tej skomplikowanej obróbki.
Trzy najważniejsze elementy giętarki takie jak : dolna belka, górna belka dociskowa oraz belka zaginająca są wykonane z pełnego materiału i frezowane z całości - gwarantuje to długoletnią pracę bez żadnych od niekształceń na maszynie.
Giętarki przeznaczone do różnych typów blach, stalowej, aluminiowej, nierdzewki, miedzianej, tytan-cynk oraz do tych z powłoką z tworzywa sztucznego.

Można przetestować maszyny bezpośrednio w jednym z naszych magazynów: na Podkarpaciu Trzciana/Rzeszów, KUjawsko-Pomorskie-Żalno.

Parametry:
dł. robocza 2140mm
do blachy 1,2mm stalowej / 1,7mm aluminium
Nożyce krążkowe tną(max0,8mm) po całej długości ( do pierwszego ostrzenia 40km, potem można ostrzyc je około 30-35 razy)
Siłownik wspomagający unoszenie belki zaginającej.
Docisk mimośrodowy
Tylni stelaż do podtrzymania blachy
Przednie zderzaki- przymiary do cięcia blachy
Kątomierz - max. kąt gięcia 145stopni.
Waga zaginarki 250kg
Certyfikat CE, DTR, Gwarancja

System regulacji belki zaginającej zapewnia dokładne gięcie blachy na całej długościProducent tel. 694-745-332 6:00-23:00 pon/niedz
Gotówka lub RATY

cena zaginarka 3200zł + nożyce 600zł Transport GRATIS cała Polska

Możliwość zamówienia zaginarki o innych parametrach długości i grubości zaginanej blachy, robimy zaginarki od 1,4m do 4m
Użytkownik: zaginarki2
Miejscowość: Rzeszów
Telefon kontaktowy: 694745332

Wyślij pytanie (opcja tylko dla zalogowanych).
Zaloguj się lub Załóż nowe konto.